مقالات

شش نکته مهم آموزش سخنرانی برای نوجوانان که همه والدین باید بدانند!

به گفته کارشناسان، نوجوانی یکی از سخت­ ترین و حساس­ترین برهه های زندگی هر فردی است. اکثر افراد در سنین نوجوانی با مسائل و مشکلات مختلفی روبرو می شوند و برای اینکه بتوانند این مشکلات را پشت سر بگذارند به توانایی­ها و مهارت­های متفاوتی نیاز دارند.

فن بیان و مهارت گفت­و­گو با افراد یکی از مهم­ترین مهارت­هایی است که نوجوانان باید آموزش ببیند؛ به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم در این مقاله به آموزش سخنرانی برای نوجوانان بپردازیم.

بعد از خواندن این مقاله والدین می توانند ارتباطات موثرتری با فرزند نوجوان خود داشته باشند.

 

 

آیا آموزش سخنرانی برای نوجوانان واجب است؟

اگر قرار باشد یکی از مهم ترین وظایف والدین در قبال فرزندانی که در سنین نوجوانی هستند را نام ببریم باید به آموزش سخنرانی برای نوجوانان اشاره کنیم.

شاید برایتان عجیب به نظر برسد زیرا هیچ کسی به ما آموزش فن و بیان نداده است و حتی در هیچ کجای آموزش مدارس و دانشگاه ها اصول ارتباط کلامی به عنوان یک درس بسیار مهم برای دانش پذیران وجود نداشته است. پس چطور حالا روش های ارتباط کلامی می تواند یکی از مهم­ترین وظایف خانواده ها باشد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم مشکل همینجا است اگر در نوجوانی می­توانستیم ارتباط بهتری با پدر و مادر خود داشته باشیم یا اینکه در این سن به خوبی با اصول مهارت کلامی آشنا شده بودیم آنوقت قرار نبود بسیاری از مشکلات را در سنین بالاتر پشت سر بگذاریم.

آموزش سخنرانی برای نوجوانان تنها روشی برای ارتباط گرفتن با آن ها نیست بلکه راهی بسیار موثر برای افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس آن ها است.

 

 

اگر نوجوانان فن بیان خوبی نداشته باشند در آینده با چه مشکلاتی روبرو خواهند شد؟

تا به حال شنیده اید که می گویند یکی از مهم­ترین رازهای موفقیت افراد بزرگ در تاریخ ارتباط کلامی موثر آن ها است! باید بدانید این یک حقیقت بزرگ است.

بدون داشتن فن بیان عالی در هیچ کجای زندگی تان موفق نخواهید بود؛ فرقی نمی کند آقا باشید یا خانم، تحصیلاتتان در چه زمینه ای باشد و یا حتی چه شغلی داشته؛ باشید بدون ارتباطات موثر با افراد دیگر نمی توانید زندگی خود را پیش ببرید.

از همین رو اهمیت آموزش سخنرانی برای نوجوانان بسیار زیاد است، زیرا افرادی که در این سنین مهارت کلامی درستی نداشته باشند در آینده در هیچ وجهی از زندگی خود موفق نخواهند شد.

مصاحبه شغلی، شروع یک رابطه عاشقانه واقعی، رشد و پیشرفت عالی در زمینه­ کاری و …. همگی نیازمند فن بیان درست است و بهترین سن آموزش این مهارت فوق­العاده سنین نوجوانی است.

شما به عنوان والدین چه کارهایی باید انجام دهید؟

همانند یک رفیق واقعی رفتار کنید

رابطه دوستان واقعی را دیده­اید؟ دوستان واقعی همان افرادی هستند که در بهترین و بدترین شرایط زندگی کنار یکدیگرند، به یکدیگر توهین نمی کنند، رابطه آن­ها بسیار صمیمانه و محبت­آمیز است، شوخی و خنده­ مهم­ترین قانون رفاقت آن­ها است اما حالا رابطه خود را با فرزند نوجوانتان در نظر بگیرید؛ روزانه چقدر برای او وقت می گذارید؟ ارتباطتان چقدر با او صمیمی است؟ آیا فرزندتان برای انجام کارهای خود از شما مشورت می گیرد؟

با تمام این توضیحات باید متوجه مقصود اصلی ما شده باشید پس در اولین مرحله سعی کنید ارتباطی کاملا عالی و دوستانه با او داشته باشید تا بتواند شما را مانند یک دوست بسیار نزدیک ببیند.

برای او وقت کافی بگذارید

بسیاری از والدین تصور می­کنند تنها وظیفه آن­ها در قبال فرزندشان تامین هزینه­ها و خورد و خوراک عالی است در حالی که اصلا این­طور نیست!

اگر برای او وقت کافی نگذارید باید در آینده انتظار مشکلات زیادی را داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که روزانه برای کودکان و نوجوانان خود وقت کافی صرف کرده با آن­ها صحبت کنید، با یکدیگر به رستوران بروید. جالب است بدانید حتی بازی ها و تفریح­های دسته جمعی نیز تاثیر بسزایی در فن بیان نوجوانان خواهد داشت.

سرزنش ­کردن را کنار بگذارید

نوجوانان نیاز به سرپناهی امن دارند، گوش شنوایی که بدون هیچ قضاوتی حرف­هایشان را بشنود و یا والدینی که بدون قضاوت آن­ها را درک کنند.

اگر قرار باشد بعد از هر مکالمه شروع به نصیحت و سرزنش کنید هیچ­گاه نمی­توانید ارتباط موثری با فرزند خود برقرار کنید.

قانون اول آموزش سخنرانی برای نوجوانان این است که سرزنش کردن را کنار بگذارید. 

نظرات خود را به او تحمیل نکنید

 عزت نفس و اعتماد به نفس یک نوجوان در گرو اعتمادی است که والدین به او دارند، لطفا سعی نکنید اعتقادات و نظرات خود را به او تحمیل کنید یا اینکه او را وادار به انجام کارهایی بکنید که از انجام آن ها هیچ لذتی نمی برد!

نوجوان می­خواهد مطمئن باشد که والدین حمایتگری دارد پس به او فرصت انجام کارهای مختلف را بدهید. با این کار کمک بزرگی به او کرده کرده­اید.

از افراد متخصص کمک بگیرید

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید در این مسیر از یک افراد کاملا آگاه و متخصص کمک بگیرید.

گاهی مشکلات مختلفی در مسیر ارتباط شما و فرزندتان ایجاد می­شود که خودتان به تنهایی راه­حل درستی برای آن نمی­یابید در این زمان تنها راه­حل مفید مشورت با متخصصان فن بیان و سخنوری است.

خوشبختانه منابع آموزشی زیادی برای این مهارت وجود دارد. یکی از بهترین منابع آموزشی در این زمینه آکادمی سخن است که با بهره­گیری از دانش به روز فن بیان سعی دارد به همه افراد در این زمینه کمک ­رسانی کند. شما هم می توانید از شرایط آموزشی فوق­العاده آکادمی سخن استفاده کنید.

رفتار خودتان را تصحیح کنید

شما بزرگ­ترین الگوی فرزند خود هستید! به رفتار روزانه خود نگاه کنید و از خود بپرسید در حال انجام چه کارهایی هستید؟

آیا مطالعه روزانه دارید؟ آیا سعی می­کنید مهارت­های جدیدی را فرا بگیرید؟ تغذیه سالمی دارید؟

تمام کارها و رفتارهای روزانه شما مهم­ترین الگوی رفتاری برای فرزندانتان خواهد بود؛ این یک روش عالی برای آموزش بسیاری از رفتارهای مناسب به نوجوانان است؛ پس سعی کنید در ابتدا رفتارهای مختلف خود را زیرنظر گرفته و اشتباهاتتان را اصلاح کنید.

سخن آخر

آموزش سخنرانی برای نوجوانان مهارت بسیار مهمی است که هر پدر و مادری باید در فراگیری آن تلاش کند. مطمئن باشید سال­ها بعد زمانی که فرزندتان در سنین بالاتری قرار گرفت نتایج آموزش های خود را در این زمینه خواهید دید.

همین حالا به سایت آکادمی سخن مراجعه کنید و با بهترین استاد فن بیان ایران آموزش های خود را شروع کنید.

نمایش بیشتر

پارسا عبداله پور

من پارسا عبداله پور، نویسنده و مدرس سخنرانی و مهارتهای ارتباطی، کمک می کنم افراد موفق جامعه با جذابیت در بیان و افزایش مهارتهای سخنرانی و ارتباطی، جایگاه اجتماعی و مالی خود را ارتقا دهند.

نوشته های مشابه

‫۱۸ دیدگاه ها

 1. Цена от ۱۸ ۷۵۰ руб https://okno.ooo/images/fav/apple_touch_icon.png

  Пластиковые окна от это https://okno.ooo/okna-po-serii-doma/p-43

  Бесконечное множество готовых дизайнов Изготовление по индивидуальному эскизу Прозрачные и матовые пленки Невыцветающие витражные акриловые краски Металлические протяжки Инкрустация бевелсами – стеклянными гранеными элементами https://okno.ooo/images/FOTO/balkon/osteklenie-balkonov-1.jpeg

  С монтажом – ۳۲ ۵۰۰ руб https://okno.ooo/articles/159-teplyj-balkon-pod-klyuch-v-moskve-nedorogo

  с установкой от ۱۰ ۶۶۳ ?
  клиентов довольны нашей работой https://okno.ooo/landbalkon/data/images/gift-tumba.jpg

 2. ПЛАСТИКОВОЕ ОКНО ۲ створки https://okno.ooo/images/articles/10-2018/teploe-osteklenie-balkona-6.jpg

  Двухстворчатое, в https://okno.ooo/images/articles/10-2018/teploe-osteklenie-balkona-2.jpg
  ۲ https://okno.ooo/zhalyuzi

  Готовый предложить лучшую стоимость https://okno.ooo/images/2018/07-2018/dacha-okna/DSC00050.jpg

  Москитная сетка – ۶۰۰ руб https://okno.ooo/calc-balcony/images/glazing/bbb2.png

  Размер: ۱۸۵۰ x 1300 мм https://okno.ooo/images/2020/balkon-23062020-1.jpeg

  Окно по центру – ۱۹ ۷۴۰ руб https://okno.ooo/images/22-13.jpg

 3. Цены: Конструкция – ۲۴ ۸۰۰ руб https://okno.ooo/articles/82-novaya-zhizn-balkona
  Подоконник – ۲ ۰۰۰ руб https://okno.ooo/okna-po-serii-doma/p-47
  Откосы – ۹۰۰ руб https://okno.ooo/price-tip-doma
  Водоотлив – ۳۰۰ руб https://okno.ooo/images/articles/04-2018/color-windows/colored-windows-2.png

  новых клиентов в https://okno.ooo/images/articles/10-2018/panoramnoe-osteklenie-1.jpg

  Бессрочное гарантийное обслуживание подразумевает под собой бесплатное выполнение всех видов работ, связанных с устранением недостатков, возникших в процессе всего срока эксплуатации установленных пластиковых окон https://okno.ooo/images/articles/04-2018/color-windows/colored-windows-1.jpg

  Ламинация “Грецкий орех”, тройной стеклопакет, фунтирура эконом https://okno.ooo/gotovye-plastikovye-okna/plastikovoe-okno-900-x-900

  Оплата по договору картой или наличными https://okno.ooo/images/FOTO/besedka/IMG-20171222-WA0012_800x600.jpg

  Цена от ۱۸ ۹۶۵ руб https://okno.ooo/images/docs/sertificat-Wintech-2019.jpg

 4. Мы не только создадим для вас качественные пластиковые окна в Иркутске, но и осуществим их установку в самые кратчайшие сроки https://okno.ooo/articles/207-alyuminievoe-zasteklenie-balkona-nedorogo
  Окна дома – это зеркало его души, а душу вашего дома лучше всего доверить профессионалам, а не дилетантам https://okno.ooo/okna-po-serii-doma/p-55

  Окно – ۲۲ ۱۲۰ руб https://okno.ooo/

  Обычный стеклопакет + ۵ градусов https://okno.ooo/images/works/2018/02/16-02/balkon-rehau-16022018-4.jpeg
  Энергосберегающий стеклопакет + ۱۴ градусов https://okno.ooo/calc-balcony/images/trim/p5.png

  Профили MONBLANC изготовлены из пластика, который не теряет своих свойств в температурном диапазоне от -۵۵ °C до +۷۵°C https://okno.ooo/gotovye-balkony/71-p-obraznyj-balkon-75-kh-300-kh-75-sm
  Срок их службы составляет ۶۰ лет https://okno.ooo/images/works/2018/03/21/balkon-21-03-2018-5_600x800.jpg
  Также этот профиль безопасен https://okno.ooo/images/22-17.jpg
  В составе отсутствуют вредные стабилизаторы https://okno.ooo/articles/536-kak-uteplit-plastikovye-okna

  Подоконник – ۴۰۰ руб https://okno.ooo/images/FOTO/otdelka/IMG_0087.jpg

  Изготовление от ۵ дней, монтаж за ۱ день https://okno.ooo/articles/192-okna-bez-ustanovki

 5. НОВАЯ КОЛЛЕКЦИЯ https://shtory-mira.ru/service/vertikalnye-zhalyuzi

  На сайте есть большой раздел фурнитуры с лентами, кнопками, пуговицами, термонаклейками и пряжками https://shtory-mira.ru/product/favara
  Оплачивайте товары в OnlineTkani удобным способом: банковской картой, через сервис Яндекс https://shtory-mira.ru/product/arch
  Деньги или наличными курьеру https://shtory-mira.ru/product/sheffild

 6. Демонтаж старых окон – всегда хлопотное, пыльное и сложное дело, которое всегда хочется переложить на https://okno.ooo/articles/82-novaya-zhizn-balkona
  Мы готовы выполнить эту часть работы за вас! Более того, помещение будет очищено от строительного мусора, количество которого может насчитываться десятками мешков!
  ЭТО позволяет нам занимать позицию эксперта https://okno.ooo/landbalkon/data/images/uteplenie-NET.jpg

  Водоотлив – ۲۵۰ руб https://okno.ooo/articles/186-teplye-okna

  Откосы – ۵۱۰ руб https://okno.ooo/images/FOTO/besedka/IMG-20171222-WA0009_800x600.jpg

  Типы стеклопакетов – рекомендации https://okno.ooo/images/2019/balkon-kbe-28-01-2020-2.jpeg

  Не успеем установить окна до ۰۵ https://okno.ooo/articles/532-plastikovye-okna-kbe-ekspert
  ۰۱ https://okno.ooo/sliding-windows
  ۲۰۲۳ – ۰۹ http://www.joomlatune.ru
  ۰۱ https://okno.ooo/images/FOTO/balkon/osteklenie-balkonov-13.jpeg
  ۲۰۲۳ вернем всю предоплату + штраф ۱۰۰%

 7. «Почему выгодно купить ткань в интернет магазине?
  Уникальность состоит также в том, что такой материал , и создается ощущение уюта даже при высоких температурах https://shtory-mira.ru/color/copper

  Оптово-розничная компания на Малоякутской улице, ۱۹ https://shtory-mira.ru/textilepicture/abstrakcziya

 8. Эффективно удерживает тепло в помещении зимой до ۶۰% (максимальные энергосберегающие характеристики) Защита от солнечной энергии летом (отражается до ۳۴% солнечного тепла) Снижается вероятность выпадения конденсата на окнах (повышается температура в приоконной зоне) Уменьшаются затраты на отопление зимой Улучшает микроклимат (что обеспечивает, например, оптимальное развитие комнатных растений) Очищает помещение от микробов (за счет пропускания ультрафиолета) Визуально прозрачное стекло внутри (цветовые искажения отсутствуют) Защищает от выцветания детали интерьера https://yandex.ru/maps/org/okna_plastik/23279747440/reviews/

  Бессрочное гарантийное обслуживание подразумевает под собой бесплатное выполнение всех видов работ, связанных с устранением недостатков, возникших в процессе всего срока эксплуатации установленных пластиковых окон https://okno.ooo/images/934769cb-874f-406d-befb-cecdf24a5e13.jpg

  от ۱۸ ۲۰۰ руб https://okno.ooo/articles/307-okna-rekhau-blits-vysokoe-kachestvo-po-vygodnoj-tsene
  /окно https://okno.ooo/images/FOTO/balkon/osteklenie-balkonov-4.jpeg

  Компания – нам доверяют!
  Доставка и монтаж: ۳ ۵۱۵ руб https://okno.ooo/images/works/14-02-2018/osteklenie-balkona-14022018-6.jpg

  Цена от ۱۸ ۰۰۰ руб https://okno.ooo/landbalkon/data/images/moscowOBL.jpg

 9. Плотная ткань с гладкой атласной поверхностью сложного черного оттенка с баклажановым подтоном https://shtory-mira.ru/product/merel
  Материя хорошо тянется по нити утка, является пластичной, прочной и формоустойчивой – подходит для создания вечерних костюмов и платьев в стиле https://shtory-mira.ru/product/quint

  К первой группе, можно отнести растительное происхождение, в него входит лен и хлопок https://shtory-mira.ru/product/lauressa
  Благодаря хлопку – ткань и отлично впитывает влагу https://shtory-mira.ru/color/lapis
  А лен в свою очередь, является прочным материалом, который комфортный на ощупь https://shtory-mira.ru/product/brivio
  А для того, чтобы вещь не мялась, волокна дополнительно оснащаются примесью из синтетики https://shtory-mira.ru/product/tersanne

  ОКСФОРД https://shtory-mira.ru/shop/page/51

  ОТ ۲۹۹ РУБЛЕЙ https://shtory-mira.ru/shop/page/54

  ОТ ۱۰۹ РУБЛЕЙ https://shtory-mira.ru/shop/page/41

 10. Окно – ۳۱ ۸۰۰ руб https://okno.ooo/landbalkon/data/images/gift-moskitka.jpg

  * Цена от ۲۰ ۵۰۰ руб https://okno.ooo/articles/256-teploe-zasteklenie-balkona-osobennosti-i-preimushchestva

  “Фабрика окон и дверей” на протяжении ۱۵ лет занимается производством пластиковых окон в Иркутске и является одним из лидеров рынка https://okno.ooo/images/22-15.jpg
  “Недорогие, но невероятно красивые и качественные окна из ПВХ-профиля” – именно так многие клиенты характеризуют нашу продукцию, не забывая при этом порекомендовать нашу компанию своим знакомым и друзьям https://okno.ooo/remont-plastikovykh-okon-v-moskve
  При производстве мы используем не только высококачественные материалы, но и прочие, не менее ценные ресурсы – высокие технологии и профессионализм наших специалистов https://okno.ooo/images/fav/favicon-32-32.png
  И результат нашей работы говорит сам за себя https://okno.ooo/lamination

  Откосы – ۲ ۸۵۰ руб https://okno.ooo/veranda

  Обеспечивает постоянный приток свежего воздуха и нормальную работу вентиляции Держит комфортный уровень влажности (окна не , стены не плесневеют) Защищает от пыли, шума и насекомых Не ведет к большим теплопотерям, что особенно актуально в частных домах Легко регулируется и даже на полной мощности не создает сквозняка https://okno.ooo/articles/196-tsvetnye-okna
  Недорогой, не нарушает целостности оконной конструкции, демонтируется без последствий https://okno.ooo/images/FOTO/Holod-Alumin-Vinos/IMG_0124.jpg

  ПРОИЗВОДСТВО ОКОН С ۲۰۰۸ ГОДА https://okno.ooo/images/docs/sertificat-Rehau.jpg

 11. Пластиковые окна от это https://okno.ooo/images/works/14-02-2018/osteklenie-balkona-14022018-4.jpg

  ۳ https://okno.ooo/images/2020/works/06-2020/balkon-laminat-komnata-2.jpeg
  Быстрая и безопасная доставка окон https://okno.ooo/images/2020/wer1.jpeg

  Устроило качество окон, монтаж окон и сама работа https://okno.ooo/images/works/14-02-2018/osteklenie-balkona-14022018-2.jpg
  Во первых: менеджер Эдуард рассчитал нам все, как мы хотели, цвет, створки и количество открывающий окон, чтобы окна были на зиму тёплые и нигде не продували https://okno.ooo/images/2020/balkon-23062020-2.jpeg
  Нет никакой накрутки в виде дополнительных плат или обмана, чтобы загробастать себе или компании денег, все очень добросовестно и в пределах ваших финансовых средств https://okno.ooo/articles/257-zasteklit-balkon-plastikom-nedorogo
  Очень рекомендую, как товар и качество исполнения эту фирму https://okno.ooo/images/FOTO/VseOkna/osteklenie-balkonov-4.jpeg
  Российское производство и монтаж супер пупер качество https://okno.ooo/articles/336-alyuminievye-okna-dlya-besedki
  Установят все ровно без никаких зазор https://okno.ooo/3dfoto/403-3d-foto-tjoploe-osteklenie-balkona-s-otdelkoj-profil-kbe-70mm-laminirovannye-paneli-vstroennyj-shkafchik-penoblochnaya-kladka-lodzhiya-pryamaya-3-2-m
  Я очень довольна, как клиент https://okno.ooo/gotovye-plastikovye-okna/plastikovoe-okno-1000-x-1200

  * Цена от ۳۷ ۶۵۰ руб https://okno.ooo/articles/175-uteplenie-i-otdelka-balkona-v-moskve-nedorogo

  Размер: ۱۶۰۰ x 1400 мм https://okno.ooo/articles/143-osteklenie-g-obraznogo-balkona

  Нужно учитывать степень влажности на кухне и в комнате, где присутствует много цветов – это крайне важно!

 12. Любое помещение в квартире или же доме является индивидуальным https://okno.ooo/images/FOTO/besedka/IMG-20171222-WA0013_800x600.jpg
  Именно поэтому наша бригада всегда порекомендует профиль исходя из типа их проветривания https://okno.ooo/images/docs/sertificat-RSK-steklopaket.jpg

  Окно, как и картину, нужно вставить в красивую и надежную рамку https://okno.ooo/calc-balcony/images/trim/b3.png
  Пластиковые откосы и подоконники очень просты в эксплуатации и отличаются долговечностью https://okno.ooo/images/works/2018/02/20-02/balkon-aluminiy-20-02-2018-3.jpg
  Именно эти помогут преобразить недавно вставленные окна https://okno.ooo/images/FOTO/VseOkna/osteklenie-balkonov-7.jpeg

  Использование при остеклении сертифицированных материалов не может стоить дешево https://okno.ooo/okna-po-serii-doma/p-42
  Это объясняется рядом объективных причин https://okno.ooo/articles/149-nestandartnye-okna-pvkh
  Компания стабильно удерживает цены на пластиковые окна в Иркутске на уровне ниже конкурентных, что позволяет заказать окна недорого https://okno.ooo/articles/111-tseny-na-plastikovye-okna-s-ustanovkoj
  Ценовое преимущество поддерживается за счет прямых закупок материалов у производителей https://okno.ooo/images/docs/sertificat-Rehau.jpg

  Система вентиляции в жилых домах устроена таким образом, что работать она может только при наличии естественного притока воздуха https://okno.ooo/images/works/2018/03/21/balkon-21-03-2018-5_600x800.jpg
  Советские окна пропускали воздух через щели в рамах и фрамугах https://okno.ooo/images/FOTO/otdelka/IMG_0070.jpg
  Современные окна герметичны https://okno.ooo/images/FOTO/dveri/dveri-3.jpg
  Это значит, что для проветривания нужно либо открывать окно, либо устанавливать приточный клапан https://okno.ooo/articles/109-plastikovye-okna-ot-proizvoditelya
  Без этого воздух в помещении не циркулирует, повышается влажность и начинает развиваться грибок https://okno.ooo/okna-po-serii-doma/p-111m

  Наше оборудование, позволяет выпускать до ۵۰ единиц качественной продукции в смену https://okno.ooo/panorama4/gfc.html

  Полностью невидимая петлевая группа – это безупречный внешний вид окон и дверей с совершенно гладкими внешними поверхностями https://okno.ooo/calc-balcony/images/glazing/bbb1.png

 13. Разнообразие тканей https://shtory-mira.ru/product/alice

  Одежду создают из натуральных тканей, которые можно поделить на ۲ группы:
  Ткани нашего интернет-магазина не оставят вас равнодушными, порадуют своим высоким качеством и ценой https://shtory-mira.ru/density/110
  Наш онлайн-чат открыт для вас – добро пожаловать в салон https://shtory-mira.ru/product/mirage

  Выгодные условия заказа и доставки в Москве https://shtory-mira.ru/product/glossy

 14. С монтажом – ۲۶ ۸۵۰ руб https://okno.ooo/images/2020/works/balkon-rehau-12-02-2020/osteklenie-12022020-4.jpeg

  ВЫБИРАЕМ ОКНА ПВХ ПРАВИЛЬНО https://okno.ooo/images/works/14-02-2018/osteklenie-balkona-14022018-3.jpg

  Мы поможем рассчитать стоимость окон по нужным вам параметрам https://okno.ooo/articles/111-tseny-na-plastikovye-okna-s-ustanovkoj

  с установкой от ۵ ۷۴۱ ?
  увидите где-то цены дороже – значит на Вас пытаются посредники!
  В холодную пору года не придётся ждать, когда очередь на выполнение заказа дойдёт до вас! Нагрузка на производителя снижается, что приводит к понижению расценок и быстрому производству изделий с любыми характеристиками https://okno.ooo/articles/327-okna-rekhau-delajt-osobennosti-serii

 15. СПА-ОТЕЛЬ ГРЕЙС КРУИЗ http://planeta-int.com/country/russia/bajkal/bazy-otdyha/barhatnaya-osen-na-bajkale-2016

  ЛЭНСИС ОТЕЛЬ http://planeta-int.com/country/bulgaria

  Будьте уверены, покупая туры у нас в том, что Вы отправитесь именно туда и именно в то место которое бронировали http://planeta-int.com/company/team/ivanna-ivanova
  Мы не выдаем желаемое за действительное, а делимся лишь объективной информацией http://planeta-int.com/country/malaysia

  Туроператор по России, Турции, Австрии, Азербайджану, Андорре, Армении, Бахрейну, Беларуси, Болгарии, Вьетнаму, Греции, Доминиканской Республике, Египту, Израилю, Индии, Индонезии, Иордании, Испании, Италии, Катару, Кипру, Кубе, Маврикию, Мальдивам, Марокко, Мексике, ОАЭ, Сейшельским островам, Таиланду, Танзании, Тунису, Узбекистану, Хорватии, Черногории, Шри-Ланке http://planeta-int.com/country/russia/krym/sanatorii

  Мы работаем над тем, что бы Вы отдыхали без забот – круглый год http://planeta-int.com/country/filippiny

  Компания http://planeta-int.com/country/czech/hotels

 16. Пн-Пт с ۰۹:۰۰ до ۱۸:۰۰ https://okno.ooo/okna-po-serii-doma

  Вы получаете качественные и красивые окна, гарантию ۵ лет, а также тепло, тишину и уют в Вашем доме https://okno.ooo/images/works/2018/02/18-02/osteklenie-kvartira-20022018-2.jpg

  ۶ https://okno.ooo/images/articles/04-2018/color-windows/colored-windows-2.png
  Монтаж пластиковых окон, подоконников и откосов https://okno.ooo/works/190-kholodnoe-osteklenie-lodzhii

  Технический специалист приезжает к Вам в удобное время https://okno.ooo/images/934769cb-874f-406d-befb-cecdf24a5e13.jpg
  Снимает точные размеры, помогает с выбором профиля, стеклопакета и рассчитывается итоговая цена https://okno.ooo/landbalkon/data/img/logo.png
  Договор может быть заключен на месте https://okno.ooo/images/works/2018/12-2018/loggia-12-2018-1.jpeg

  Нашими заказчиками являются обычные люди – хозяева квартир и загородных домов, а так же крупные организации и госпредприятия https://okno.ooo/images/FOTO/VseOkna/osteklenie-balkonov-7.jpeg
  Количество выполненных объектов достигло более ۱۰ ۰۰۰ шт https://okno.ooo/images/works/2018/02/20-02/balkon-aluminiy-20-02-2018-4.jpg
  Инженеры-замерщики компании готовы в любое время выехать на объект в любую точку Иркутска https://okno.ooo/images/2020/WhatsApp_Image_2021-02-05_at_141644.jpeg

  Привлекательный внешний вид – окно смотрится единой монолитной конструкцией Повышенная прочность и герметичность изделия за счет бОльшей площади сварного шва Совместимо со всеми видами оконных профилей, в том числе и с ламинированным профилем https://okno.ooo/images/articles/10-2018/teploe-osteklenie-balkona-1.jpg

 17. What i do not realize is in truth how you’re
  now not really a lot more well-appreciated than you may be
  right now. You’re very intelligent. You know thus considerably in relation to this subject, produced me individually imagine it from so many various angles.
  Its like men and women don’t seem to be fascinated until it
  is one thing to accomplish with Woman gaga! Your own stuffs great.

  All the time handle it up!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا